عمل جراحی ترمیمی بینی در تهران

جراحی ترمیمی بینی در تهران : جراحی بینی یا رینوپلاستی مرسوم ترین روشی است که با انجام آن ، می توان بینی را شکل داد و ایرادات آن را اصلاح و برطرف نمود. لازم به ذکر است که رینوپلاستی بیشتر جنبه زیبایی دارد ، اما می تواند در نارسایی های پزشکی بینی ، اصلاح نارسایی های مادرزادی و بهبود مشکلات تنفسی نیز مورد استفاده قرار گیرد.

به طور کلی معمولا افرادی که از ظاهر بینی خود ناراضی هستند ، جراحی بینی را برای دستیابی به یک بینی فرم دلخواه خود انتخاب می کنند.

رینوپلاستی ترمیمی ، چالش برانگیزین نوع جراحی بینی می باشد و زمانی انجام می پذیرد که جراحی اولیه بینی ناموفق بوده باشد.

دکتر باستانی نژاد جراح و متخصص گوش و حلق و بینی می باشند که با اتکا بر تبحر و توانمندی خود بهترین نتایج را از انجام انواع جراحی بینی برای مراجعین محترم خود به ارمغان می آورند.

عزیزانی که تصمیم به انجام موفق جراحی ترمیمی بینی در تهران دارند ، می توانند با اطمینان خاطر به مطب دکتر باستانی نژاد بهترین جراح بینی ترمیمی در تهران مراجعه فرمایند.

جراحی ترمیمی بینی با کوتاهی بسیار زیاد توسط دکتر باستانی نژاد جراح بینی تهران

در چه مواردی نیاز به جراحی ترمیمی بینی ضرورت می یابد ؟

از نارسایی های رایج بینی که مستلزم جراحی بینی ترمیمی می شوند ؛ می توان به مسدود شدن مجاری هوایی ، حذف بیش از حد استخوان یا غضروف بینی ، مصنوعی شدن فرم بینی ، نامتقارن شدن و کجی بینی ، کاهش بیش از اندازه یا ناکافی ارتفاع بینی ، بیرون زدگی بیش از حد یا ناکافی نوک بینی ، باریک شدن بیش از حد نوک بینی و مواردی از این قبیل اشاره داشت.

روش های جراحی ترمیمی بینی

انجام رینوپلاستی ترمیمی و ایجاد تغییرات لازم بر روی بینی ، می تواند با دو روش جراحی بینی باز و بسته انجام شود.

باید توجه داشت که در این جراحی ؛ چنانچه تغییرات ساختاری مهمی نیاز باشد ، معمولا از روش باز استفاده می شود.

اما برای اصلاحات ایرادات و کانتر جزئی ، می توان جراحی ترمیمی بینی را با تکنیک بسته نیز انجام داد.

چه کسانی کاندید ایده آل برای جراحی بینی ترمیمی می باشند ؟

  • به طور کلی برای انجام جراحی ترمیمی بینی ، فرد باید در وضعیت سلامت عمومی مناسبی باشد.
  • اعتیاد به مصرف دخانیات نداشته باشد و در صورتی که سیگار یا قلیان مصرف می کند حتما حداقل از 2 هفته قبل از عمل رینوپلاستی ترمیمی نسبت به ترک آن اقدام نماید.
  • انتظارات واقع گرایانه از جراحی ترمیمی بینی داشته باشد.

افراد چه زمانی می توانند جراحی ثانویه یا ترمیمی را انجام دهند ؟

در حالت کلی 12 تا 18 ماه طول می کشد تا نتیجه نهایی جراحی بینی مشخص شود ؛ لذا به دلیل روند طولانی بهبودی بیمار پس از جراحی بینی ، نباید در انجام جراحی ثانویه عجله کرد.

لذا توجه داشته باشید که تا بهبودی کامل بعد از جراحی اولیه رینوپلاستی ( تا قبل از یکسال ) ، نباید اقدامی برای جراحی ترمیمی بینی صورت پذیرد.

هزینه جراحی ترمیمی بینی در تهران

هزینه جراحی بینی ترمیمی ، به دلیل پیچیدگی بیشتری که نسبت به جراحی اولیه بینی دارد و دقت بیشتری که برای انجام آن باید به کار گرفته شود ؛ به مراتب بیشتر از هزینه جراحی اولیه بینی می باشد.

عزیزانی که تصمیم به انجام مجدد رینوپلاستی دارند ؛ برای اطلاع از هزینه دقیق آن باید به صورت حضوری به مطب جراح مورد نظر خود مراجعه کرده و تحت ارزیابی قرار گیرند.